נשמה גבוהה


המושג נשמה גבוהה מדובר רבות, נשמה גבוהה זוהי בעצם נשמה שירדה לעולם הזה לאחר גלגולים שבהם היא השיגה מדרגה רוחנית גבוהה. נשמה גבוהה שחזרה בגלגול אמורה בד"כ לתקן תיקונים קטנים. נשאלת השאלה למה כל כך חשוב לדעת אם אני נשמה גבוהה או לא? איך אפשר לזהות את זה? נשמה גבוהה היא נשמה שאמורה יחסית די מהר, בגילאים צעירים, להתחבר ולחזור לחיבור שלה למקום הגבוה. לא פשוט, בטח לא בעולם שלנו שבו הכל מבוסס על חומר ואגו (אנו נמצאים בזמן של התפרצות האגו). לכן נשמות כאלה או שמתחברות מהר יחסית למקום שהם היו בו בגלגול הקודם וממשיכות להתקדם או שהן לא מבינות מה התכלית או בעצם מה רוצים מהם בגלגול הזה? דבר הגורם למשברים מיותרים, עצב גדול, פחד גדול, תקיעות, חוסר שיתוף פעולה עם הסביבה ואפילו התנקות מהסביבה.


גם בפן הנפשי וגם בפן הגופני יכולים להיגרם נזקים. למשל התת מודע מורה לנו על הרחבת הגוף על מנת להכיל את הנשמה הגבוהה – דבר הגורם לחוזק גופני גדול והסתמכות על הגוף או מאידך להשמנה אפילו קיצונית. דבר שלא מועיל בשתי המקרים להתחברות למקום הגבוה שבו הנשמה נמצאת.


תלות – באנשים, בכדורים, סמים, אלכוהול וכו.. וזאת מתוך רצון להגיע לאיזון של האדם, אך שוב זה לא מועיל משום שזוהי בריחה מהמחוייבות שלי ומההתמודדויות בגילאים מאוד צעירים עם מצבים קשים שקשה לאדם להכיל. אז מה עושים? מנסים להבין לפי הסממנים קודם האם אני נשמה גבוהה? אם כן, עלי להבין את הייעוד שלי, הדרך שלי, המקומות שאני עלול להיתקע בהם ואף ליפול בהם ולהימנע מלהגיע אליהם או שאם אני כבר בתוכם איך לצאת?


Liat
מרתק

Pat123
תודה רבה!
מאוד מעניין ומעשיר.

lili
תודה רבה
מאוד מעניין
מרתק
למדתי המון