מה זה יהודי?


אז מה זה יהודי? מה המשמעות? למה אנחנו עושים כל כך הרבה "גלים" בעולם ולאורך כל כך הרבה דורות. 2000 שנה בגלות – שרדנו !!!! הגענו לארץ!!!! שנת 2016 כבר לא ימי הביניים ועדיין אנחנו נרדפים ושנואים. עצרתם לחשוב למה? או שפתרתם את הסוגיה ב"נו טוב אנטישמיים".


אז בואו נעשה סדר בדברים :
אם נעצור ונחשוב נבין שיש הרבה מעבר לזה. אני לא יודעת אם כולכם תהיו מאושרים מהתשובה שאתן פה אבל תזכרו זאת אינה תשובה שלי זוהי תשובה שהמקובלים כתבו בתורת הקבלה ובזוהר הקדוש. אז העולם מפעיל עלינו לחץ עצום לאורך כל ההיסטוריה (פרעות, שואה, רצח, ואלימות, אנטישמיות וכו) – היום אנחנו בשנת התשע"ז או בתרגום למספרים 5777 ועודנו נרדפים. אבל מצד שני עם כל כך קטן ששורד.


מה הסוד?
יהודי זה מלשון יחודי – יחודי במה?
המקובלים מסבירים שכל יהודי נולד לעולם הזה עם "נקודה שבלב" שזה בעצם רסיס נשמה, הנקודה שבלב מתעוררת לפחות פעם אחת במהלך חייו של האדם, איך יודעים מתי? זה פשוט ברגע שהאדם מתחיל לשאול מה הטעם בחיי? האם אני פה ל- 70 או 80 שנה עובד ועובר את החיים ובסוף מגיע להיות עפר? וזהו זה נגמר?! או שיש מעבר?
ברגע שמתעוררות השאלות האלו זה אומר שהנקודה שבלב מתחילה לפעול להעיר את האדם. לחפש תשובות ומפה בא ההסבר ש"אין כפיה ברוחניות" רק מעירים לו את הנקודה הזאת ועל האדם לעשות את המחקר ולגלות בעצמו האם יש מעבר לעולם הזה? ואם כן מה יש?
נעבור קצת לנומרולוגיה :
יהודי = 10 + 5 + 6 + 4 + 10 = 8 בגימטריה קטנה , 8 מסמל לי נשמה.
ישראל = 1+3+2+1+3 = 10 בגימטריה קטנה = 1
10 מסמל 10 עולמות (מה שעלינו לעלות ולהשיג לפי תורת הקבלה והזוהר הקדוש)
ולהגיע לשלמות. המספר שמכיל בתוכו את כל המספרים מ- 1 עד 9 ועוד 1 ז"א את כל הבריאה ובתוכנו אל אחד - הבורא. וגם 1 כל יהודי (8) זאת נשמה 1 כשכל עם ישראל יתחברו נגיע לשלמות, לאחדות. אז מה עלינו לעשות? להתחבר !!!להגיע לעם אחד בלב אחד. (כל הנקודות שבלב יתחברו) וברגע שנקיים את זה נביא תיקון לכל העולם. היכולת אצלנו ולכן דוחפים אותנו מכל הכיוונים בכל האמצעים כדי שנתחבר כי רק אנחנו יכולים לבצע את זה. כמובן שהם לא יודעים את זה, הידע הזה טמון בתוכם דורות רבים אבל היות ואנחנו יהודים אנחנו מחוייבים להגיע לחיבור כי כשנגיע לזה נביא אור על כל העולם – ומכאן "אור לגויים".
כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן.