איך להצליח בעסקים


אצל רובנו המטרה הראשית בחיינו היא לעשות כסף. רבים חושבים שאושר תלוי בעושר. האדם הגיע לעולם כדי לבצע תפקיד ובאמצעות הכסף הוא יכול לבצע את התפקיד שלו. רק אם יגלה את התפקיד בורא עולם יתן לו את כל הכסף הדרוש לו.
אם הוא יטעה ויבחר בתפקיד שלא מתאים לו או היתקע איתו -יפסיד ולכן צריך לזהות את התפקיד המתאים לנו ולהתחבר לנשמה ולהבין מה הייעוד שלנו. למה נולדתי בדור הזה ומה התפקיד שלי.


אנחנו צריכים ללכת לפי נטיות לבנו:
אדם שאוהב לרפא - צריך להתעסק ברפואה
אדם שאוהב לטייל - מדריך טיולים
אדם שאוהב לעזור - צריך להתעסק בעזרה


" אין אדם למד אלא במקום שלבו חפץ" רק אדם שאוהב את תפקידו מובטח לו פרנסה לכל חייו. אם כך, למה כשפותחים עסק בתפקיד שהוא אכן הייעוד שלנו ובכל זאת נכשלים בו? אדם צריך להבין מהם החולשות שלו ואם הוא שירותי מכין את הקפה הכי טוב בעולם אבל אינו סוחר מוצלח, הוא יכול לפתוח את בית הקפה הכי מושלם במקום הכי מרכזי בעיר אבל בלי שיווק, פרסום, תמחור נכון ובלי השתדלות הוא יסגור את בית הקפה אחרי חודשיים.
אלא אם ייקח שותף שהוא איש שיווק ואז באמצעות שיתוף פעולה ושילוב נכון ההצלחה היא בטוחה. בעל עסק חייב לעשות כל הזמן השתדלות כדי שעסקו יצליח. כל הזמן לייצר שפע כמו כן חובה לבדוק את שם העסק שם לא נכון מעכב פרנסה.


ולמה טייקונים מאבדים לפעמים את כל הונם? כי הם אינם עומדים בניסיון. הגאווה מפסידה פרנסה. כעסים וריבים נשמעים בשמיים השפע יורד לאדם בזכות אשתו, אם הוא לא יכבד את אשתו לא תהיה לו פרנסה. אישה שמאבדת איזון בין המשפחה לבית, שהולכת בדרכים לא ישרות. תאוות בצע - רצון לקבל שפע ללא גבול.


רוב האנשים העשירים בעולם הם נותני הצדקות הכי גדולים. ככל שנעלה לתפקידים שעושים אותנו מאושרים יותר כך הפרנסה גדלה. אז לפני שאתם קופצים לעזוב מקום עבודה אתם חייבים להיות בטוחים בפרנסה אחרת. האם היא אכן מתאימה לכם? האם זה היעוד והתפקיד שלכם בעולם החומר?