אוטיזם ורוחניות


האוטיסטים הם נשמות גבוהות מאוד, מלאכים, שחלקם הגיעו לעולם הגשמי כדי לבצע תיקון אחד קטן וסופי. מוטלת עליהם משימה מיוחדת לתקן את סביבתם.
הם מגיעים כאוטיסטים בחסדו של בורא עולם כדי שלא יוכלו לחטאות. לאוטיסטים יש את היכולת להסתכל בצורה שונה על העולם להבין אותו מעבר למה שאדם ממוצע יכול.
יכולות חזקות בחוש השמיעה והראייה, היכולת להיות בכמה מקומות בו זמנית אנרגטית, זיכרון פנומנאלי בצורה על טבעית.


בעזרת היכולות המדהימות שלהם הם מסוגלים לתקשר עם הטבע, בעלי חיים וישויות מהעולם האמת. הנשמה הגבוהה שלהם ניכרת בכך שאין בהם שום רוע, אגו, נצלנות, לשון הרע. אלו מידות חשובות לדרגות גבוהות. הם טובי לב, ישרים, צנועים ומלאים אהבת חינם ורחמים.


המגמה של העלייה למספר הילדים האוטיסטים גדל ב-20 שנה האחרונות משמעותית כי אנחנו חיים כרגע בתקופה של שינוי בעולם איבדנו את הקשר לדברים האמיתיים שלצורך הגענו לכאן. האוטיסטים עוזרים לנו לצעוד צעד גדול ולקבל נקודת מבט אחרת.
אדם שנמצא בנוכחות אוטיסט הוא רק מרוויח בתיקונים בשמירה חזקה ועליה בדרגה רוחנית והקרבה להיות ליד נשמה כזאת גבוהה היא זכות גדולה.


האוטיסטים עוזרים לאנשים שבסביבתם לזכות בזכויות גדולות בעולם הבא.
הורים יקרים שקיבלו את החסד הגדול לגדל מלאכים שבחרו אתכם בקפידה על ידי בורא עולם. לטפח אותם, לדאוג להם עד שימלאו את המשימה המיועדת להם. נכון שלגדל ילד עם צרכים מיוחדים זה לא קל. אך, בורא עולם נותן את הנשמות האלו רק לאנשים מיוחדים.


lili
מרתק