זיווג חלק ג


לכל אדם יש את הסוג הבחירה שלו גם לזיווגו. כאשר אנחנו מתפללים לזיווג אסור לנו להתפלל עבור זיווג מסויים ולבקש זיווג הגון משורש נשמתנו. לסמוך על הקב"ה שהוא ישלח לנו את הזיווג הנכון. מפגש בין שתי נשמות תואמות המשתיכות לשורש הנשמה יכול להתרחש באמצעות חלום או מדיטציה ויכול לקרות הרבה לפני פגישה פיזית.


ההתרגשות בפגישה הפיזית או הרוחנית הם תחושות שהרגשנו אותם בגלגולים קודמים
אגבנשמות משורש נשמתינו הם לא רק בעל ואישה הם גם יכולים להיות חבר/ה קרוב או הילדים שלנו. ההרגשה כאילו אנו מכירים אותם המון זמן. כמה פעמים קרה לכם שיש חיבור חזק עם מישהו שרק הכרתם.


הנשמות התאומות מתקשרות באמצעות הרוח, הגוף והנפש. בצורה טלפאתית חיבור של אהבה וקירבה. לזיווג של נשמות תואמות יש גם גורל דומה וייעוד שהגיעו לעולם הארצי כדי לעשות אותם שיעורים ואותם תיקונים. מחשבה יוצרת מציאות. יש ביכולת של האדם לזמן את זיווגו משורש נשמתו.


באמצעות מדיטציה בוחרים מקום שקט יושבים או שוכבים בצורה נוחה מרפים את הגוף
עוצמים את העיניים לוקחים נשימות עמוקות לדמיין מכפות הרגליים ועד הראש איך כל האברים והתאים בגוף נרדמים. תדמינו איך המפגש עם הזיווג משורש הנשמה לא תמיד תראו פנים אבל תבקשו מהנשמה שלו שתגיע.


כל המתפלל - פרקי תהילים לזיווג, הקדישו פרקי תהילים ליקיריכם, ואלפי אומרי תהילים יתפללו עבורכם.


לב
(א) לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה (ב) אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה (ג) כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם (ד) כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה (ה) חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה (ו) עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ (ז) אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה (ח) אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי (ט) אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ (י) רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ (יא) שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב


יהי רצון מלפניך ד אלוקי ואלוקי אבותי
שבזכות אמירת תהילים אלו שקראנו לפניך
תתמלא רחמים על עמך בית ישראל
ובכללם תתמלא רחמים על (שם האדם)
שיזכה/שתזכה לזווג הגון משורש נשמתו/נשמתה
ויהיה זווגו/זווגה עולה יפה לאורך ימים ושנות חיים.