הייעוד שלנו בעולם הזה

ייעוד האדם זוהי מילה ענקית שמתפרשת לכל כך הרבה תחומים בחיינו, ישנו ייעוד זוגי, ייעוד מקצועי, ייעוד אישי, ייעוד הבנתי, ייעוד בילודה, ייעוד בחינוך ילדים וכדומה.זאת אומרת כל תחום בחיים שלנו אנחנו אמורים להגיע בו לאיזשהו יעד, תיקון, עשייה נכונה, שתעזור לי בתיקון האישי שלי וגם תשפיע על הסביבה בצורה הטובה ביותר.מתוך ניסיון הנשמה בגלגולים הקודמים אנחנו בעצם למדים לאן על האדם להגיע, מה ייעודו ואיך הוא יגיע לתיקון הנשמה שלו. שזאת הרי מטרה נעלה ביותר.ישנם מצבים שמיועדים לנו מראש, הם נקראים מצבי גורל, מצבי גורל אלו בעצם משפיעים עלי להגיע לתיקון, משפיעים עלי להגיע לתובנות חדשות, לקשרים חדשים, לגישה שונה שלי מול עצמי ומול הסביבה שלי.למשל הולדת ילד עם בעיה רפואית, לא בחרתי את זה – זה ברור, אבל מתוך המצב הלא פשוט הזה האדם עובר דרך – לא פשוטה שמלמדת אותו את החיים, והמטרה של כל זה להביא את האדם לתיקון , להכיר בעצמו, להכיר בסביבה שלו, להכיר עוד אנשים, להכיר בטוב ליבם של אנשים, במקצועיות למשל של הרופאים, באהבה שיש כלפי הילד, בפיתוח הרחמים והחמלה, בעצמאות ולקיחת אחריות, בנתינה, בקבלת עזרה וכו.בעצם כל אחד מול התיקון שלו למד את השיעורים האלה.

כמובן שהמשפחה שאליה אני נולדתי משפיעה ביותר על התיקון שלי, כל המצבים שחוויתי בילדות שלי מול ההורים שלי ומול האנשים שהיו בסביבתי (גננת, מטפלת, מורה, חברים לכיתה, שכנים, משפחה מורחבת וכו ) כולם – כל המצבים אמורים להביא אותי לתובנות ולהתנהלות נכונה יותר ומתוקנת יותר.

בנומרולוגיה הקבלית בוחנים את שם האדם ומתוך נתונים אלה שמוצלבים מול תאריך לידה לועזי ועברי אנו מבינים יותר לעומק מהו ייעודו של אדם זה.

כשבעצם כל יעד שאנו משיגים עוזר לנו בצמיחה גם בפן הגשמי – פה בעולם הזה וגם מבחינה רוחנית – תיקון הנשמה.נורית ועקנין נומרולוגיה קבלית
Liat
מרתק